Маша Ефросинина - ведущая украинской «Фабрики зірок-3»
Двом телеведучим, що працюють на українських телеканалах, випала честь вести шоу «Фабрика зірок-3». Ними стали Маша Ефросиніна («Під'їм» на Новому каналі) і Андрій Доманській («Тільки правда»).
Третя українська «Фабрика зірок» стартуватиме цією восени і транслюватиметься на Новому каналі.
Вибір провідних шоу здійснювали керівники «Нового каналу». Про це стало відомо завдяки прес-службі телеканалу.
«Ми розглядали безліч кандидатур. Але інших, настільки досвідчених, метких, здібних до імпровізації ведучих я поки не бачу на українському телевізійному ринку.
Ми вибрали кращих», - сказала генеральний директор «Нового каналу» Ірина Лисенко.
На думку Ірини Лисенко телеведучий Андрій Доманській володіє дійсним професіоналізмом і неабияким талантом, тим більше Андрій колись вів першу українську «Фабрику зірок». Так, керівництво Нового каналу порахувало, що Доманській відчуватиме себе упевнено на сцені шоу в прямому ефірі перед мільйонами глядачів.
Подібним професіоналізмом володіє і Маша Ефросиніна. Телеведуча впродовж п'яти років підряд працювала в уранішньому шоу «Під'їм», яке йшло також в прямому ефірі. Тому Маші не звикати до скаженого темпу роботи перед камерою. До речі, Ефросиніна була такою, що веде міжнародного конкурсу «Євробачення», яке проходило в Україні в 2005 році. В період гала-концертів шоу «Фабрика зірок -3» на Новому
каналі Маші відведено завдання розмовляти з учасниками проекту в green-room.
«Цього року ми вирішили додати проекту деякого драматизму. Для того, щоб глядачам було зрозуміле, чому той або інший учасник просувається в шоу або, навпаки, йде з нього, ми вирішили, окрім профайлов, тій інформації, яка вже була у нас в проекті, додати green-room», - пояснює Ірина Лисенко.
«Коли учасники виходитимуть після виконання пісні в прямому ефірі - на емоціях, в сумнівах і переживаннях, їх зустріне ведуча. Яка може заспокоїти, підбадьорити, сказати тепле слово, можливо, повніше розкрити людину для глядача, ставлячи особові питання», - відзначила Ірина Лисенко.
Напомним, «Фабрику звезд» по праву считают одним из самых успешных форматов в мировом телеэфире. Концепцию «Star Academy» (именно такое оригинальное название проекта) придумала голландская компания Endemol.
Но первой страной, в которой показали шоу, стала Франция. Там «Академия звезд» стартовала 20 октября 2001 года. А двумя днями позже аналогичное шоу под названием «Operation Triunfo» («Операция Триумф») появилось в эфире Испании.
Концепция этого реалити-шоу настолько пришлась по душе зрителям, что свои «Академии звезд» открыли около 50 стран.
В России «Фабрика звезд» производила настоящий фурор. Для многих молодых исполнителей участие в российском проекте стало пропуском в мир шоу-бизнеса. В том числе для Юлии Савичевой, Стаса Пьехи, Дмитрия Колдуна, групп «Корни» и «Фабрика». В разное время «Фабрикой звезд» руководили Игорь Матвиенко, Макс Фадеев и даже Алла Пугачева.
В Украине первая «Фабрика звезд» стала настоящим событием на телевидении. Не даром проект получил премию «Телезвезда» в номинации «Премьера года». Такого шоу в Украине действительно до «Нового канала» никто не дел
Костянтин Меладзе
Композитор і продюсер, один з найвідоміших і впливовіших представників шоу-бізнесу.
Костянтин Меладзе народився 11 травня 1963 року в грузинському місті Батумі, на відміну від свого брата-пустуна зростав тихим і спокійним дитям. У дитинстві брати Меладзе були дуже різними, у Костянтина була своя компанія, у Валерія - своя. Та і коли вони трохи підросли, єдине, що об'єднувало, це захоплення музикою. Вони разом збирали пластинки, разом слухали. Але тоді вони ще не знали, що це коли-небудь стане справою всього їх життя. Разом з Валерієм Костянтин працював в гурті "Діалог". Потім вони зайнялися сольною творчістю, з тих пір Костянтин продовжує писати для Валерія, який виконує лише пісні рідного брата. А в 2000 році Костянтин почав працювати з групою Віа Гра.
Костянтин ось вже більше 10 років пише пісні для свого брата. Він зберігає відданість своєму стилю, його пісні завжди проникливі, мелодійні і душевні. Пройдя досить складну дорогу від клавішника в групі, він зміг досягти величезних висот і вніс свій вклад до розвитку вітчизняної естради.